Společnost ARMS-CZ a.s. působí na trhu od roku 1997. V současnosti patříme k největším firmám obchodujícím na civilním trhu s potřebami pro lov a pobyt v přírodě. Zaměstnáváme 23 pracovníků, z nichž velká část jsou aktivními myslivci či sportovní střelci. 

 

  Od počátku naší existence Vám nabízíme zboží všech cenových hladin a kvalit. Několik let jsme největšími tuzemskými distributory a prodejci munice Sellier&Bellot, optiky Swarovski a zbraní Merkel, Sauer, Lanber a Diana, které na českém trhu výhradně zastupujeme.

  Výhradně zastupuje i další významné značky jako Niggeloh, Dupleks, Jagdhund, Baron a Zamberlan. Dále patříme k významným prodejcům značek Blaser, Heym, ČZ Uherský Brod, Bajkal, Meopta Přerov, Zeiss, Docter, Dasta, Megaline a řady dalších. Díky dodávkám přímo od výrobce Vám můžeme nabídnout ty nejlepší možné obchodní podmínky a ceny. Běžný je i splátkový prodej s nulovou akontací či úrokem na vybrané produkty.

  Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis, který provádíme přímo v našich dílnách. V posledních měsících jsme výrazně rozšířili i oblast našich služeb a tak Vám kromě dodávek až do domu můžeme nabídnout předvedení zboží u Vás, tormentaci zbraní (státní zkušebna), výrobu pažeb na míru, opravy a úpravy zbraní a příslušenství či šití oděvů na míru. Velmi oblíbené je i organizování soukromých presentačních a střeleckých akcí pro Vás, Vaší firmu či přátele, které zajišťujeme na klíč.

  V posledních letech jsme se rovněž stali partnery řady institucí a firem (ČMMJ, Myslivost, Svět myslivosti, VLS, atd.) a v nemalém přispíváme i na charitu a sociální program.


Prezentace na akci KRHOVÁ 2009


-       ukázky zbraní Merkel, Sauer, Blaser, Lanber, Krieghoff, Beretta, Diana

-       ukázky střeliva Hull, CDP

-       ukázky optiky Swarovski, Zeiss, Docter, Bushnell, Meopta

-       ukázky oblečení Jagdhund, Blaser

-       ukázky bot Zamberlan, ACZ

-       doplńky Smiths, Niggeloh, Negrini, atd…