Základním kamenem celé skupiny KODECAR je společnost KODECAR spol. s r.o.se sídlem v Ostravě, která byla založena v roce 1992 jako jeden z prvních prodejců značky MITSUBISHI v tehdejším Československu. Během následujících 7 let jsme rozšířili naše zastoupení Mitsubishi také o města OlomoucHradec Králové a Opavu. Dnes je skupina KODECAR je největším autorizovaným prodejcem a opravcem značky Mitsubishi v České republice.

Jednou ze zásadních součástí naší strategie je orientace na komplexní servisní služby. Liberalizace v oblasti servisních služeb v rámci celé Evropské Unie (tzv. Bloková výjimka) umožňuje motoristům od 1.5.2005 servisovat svůj vůz v libovolném servise, a to bez ztráty záruky na vozidle. Toto platí jak při provádění pravidelných garančních prohlídek, tak při opravě vozu po havárii. Tento vývoj jsme očekávali a proto již více než 7 let nabízíme našim zákazníkům ve všech našich servisech komplexní péči o jejich vozový park bez ohledu na značku a stáří vozidel.

 


 


Centrum Kodecar KRHOVÁ 2009

Objednejte si předváděcí jízdu na určitou hodinu. Firmě Kodecar bude patřit velký předváděcí prostor na horní části okruhu. 

objednávky zde: studeny@kodecar.cz


 Prezentace na akci KRHOVÁ 2009 

Krom stacionární výstavky v CENTRU KODECAR KRHOVÁ 2009 uvidíte vozy v akci.